9 põhjust miks osta

PILT_13

Üheksa põhjust miks osta ajaosalus

Päike, lumi , meri , suusarajad , spa … ajaosaluse elustiil on jõudnud väga kaugele kuuekümendate algusaastatest. Head aega ” Samal ajal samas kohas , igal aastal “, tere “paindlik , rahvusvaheline elustiil”. Tänapäevane kaasaegne ajaosalus koos suure sihtkoha valiku ja mitmekülgsusega – jaht klubid, rannaäärsed villad pakuvad huvi ka noorematele peredele.
Ajaosalused pakuvad palju eeliseid: kvaliteetne majutus, väga hea rahaline väärtus, paindlik puhkus, nii et tarbija saaks talvel puhata Kariibidel või võtta uus aasta vastu stiilses Inglise rannaäärses majakeses.
Ikoonilised rahvusvahelised hotelliketid nagu Hilton , Marriott , Disney , Pestana ja Wyndham on jätkuvalt teejuhiks , luues uusi innovatiivseid tooteid ja uusi laineid „taskukohase luksuse“ toomisel puhkustesse kogu maailmas.

9 põhjust, miks ajaosalus on väärt investeering :

1 . Kvaliteet

Paljud maailma tipptasemel ajaosaluse kuurordid on tegelikult ehitatud Euroopa ja USA juhtivate puhkekohtade arendajate või hotellide poolt. Ajaosalused pakuvab suurepärast majutusi kvaliteeti, koos suurepäraseid kohapealseid võimalusi , nagu golf , tennis, spa . Uuringud näitavad, et valdav enamus omanikke on rahul oma puhkusega, tegelikult on rahulolu tase väga kõrge ( peaaegu 90 % küsitletutest ütles, et nad olid ” rahul oma ajaosalusega ” ) . Paljude omanike arvates on ajaosaluste kuurordid paremad kui teised puhkehotellid mida nad on külastanud .

2. Kogemused

Ajaosalused on läbi teinud suure arengu võrreldes nende algse konsteptsiooniga kuuekümnendatel, milleks oli “sama aeg, sama koht, igal aastal”. Ajaosaluste omamine pakub omanikele võimaluse külastada oma lemmik puhkusepaiku erinevatel aastaaegadel või kogeda täiesti uusi elamusi- näiteks rannapuhkust Tais või safari puhkust Lõuna-Aafrikas. Ajaosaluste raames ei reisita ainult turismi kõrghooajal, vaid väga populaarseks on saanud ka talvepuhkused, näiteks rannapuhkused lõunamaal, suusapuhkused suusakuurortides, aktiivsed golfipuhkused Türgis ja Marokos.
Sellised sihtkohad nagu näiteks Hispaania, Kreeka ja Kariibi mere saared pakuvad ajaosaluste raames võimalust omada ka jahtklubi liikmelisust.

3. Sihtkohad

RCI pakub tohutu suurt valikut erinevateks sihtkohtadeks. Samal ajal kui Registry Collection ja Preferred Residences pakuvad ka kõige eksklusiivsemaid ja nõutumaid sihtkohti maailmas.
Kuigi endiselt on populaarseimad rannapuhkused, kasutavad ajaosaluste omanikud võimalust erinevateks puhkusteks- olgu see siis aktiivne golfipuhkus Türgis või pikk turismireis Indias. Samuti koguvad aina enam populaarsust linnapuhkused. Kellele ei meeldiks võimalus peatuda New Yorgis iseteeninduslikus korteris või peatuda imeilusas korteris keset Pariisi?
Kõige tuntum linnapõhine ajaosalus asub aadressil Marriott´s 47 Park Street Mayfairis. See pakub omanikele imelisi sviite vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel Londoni põhilisest ostlemistänavast- Oxford Street´ist. Sealsamas lähedal on ka hulganisti hubaseid tänavakohvikuid ja restorane.

4. Mitte ainult hotellituba

Üheks suureks hotellitubade puuduseks on iseteeninduse võimaluse puudumine ja samuti ruumi puudumine külaliste kutsumiseks ja majutamiseks. Ajaosaluste majutusasutused on aga reegline avarad ja ruumikad. Majutusasutusi on väga erinevate suurustega, kõik vastavalt kliendi soovile ja vajadusele. On lihtsamaid stuudiokortereid, kahe- kuni kaheksakohalisi köögi ja ruumika elutoa ning söögitoaga kortereid. Suuremates korterites on loomulikult ka vastavalt rohkem vannitubasid. Osades korterites on isegi privaatsaun, mullivann või bassein, samuti lähedal asuv väike toidupood ja restoran, mis on suureks eeliseks eriti väikeste lastega peredele.

5. Peresõbralik

Paljud kuurordid pakuvad erakordset meelelahutust nii lastele, kui vanematele, näiteks bändid, mustkunstnikud, tantsijad ja loomulikult kohalikud kunsti- ja kultuuriüritused. Lisaks on loomulikult kuurortides laste klubid, lapsehoidjad ja mänguväljakud. Paljud perekonnad on otsustanud külastada igal aastal sama kuurorti, et kohtuda uuesti sealt leitud sõpradega ning tuua tagasi sealsed mälestused.

6. Ajaosalus, Sinu Paindlik Sõber

Uudne punktipõhine ajaosaluste süsteem on ajaosaluse mõistet tublisti muutnud. Omamine pole iial varem nii paindlik olnud- osad programmid lubavad sul isegi hoiustada või laenata punkte tulevaste puhkuste jaoks ning puhkuste pikkus on samuti paindlik. See tähendab, et sul on võimalik võtta mitu lühikest puhkust ühe nädalase puhkuse asemel. Teiseks uueks trendiks on lühiajalised tähtajad, väga paljud pakkujad pakuvad lühiajalist liikmelisust pikaaegse ühisomandi asemel. See tähendab, et sul on nüüd võimalik osta ajaosalus ka näiteks kümneks aastaks, mis on odavam ja mugavam pikajalisest ajaosalusest.

7. See on mitmekülgne

Omades ajaosalust, on võimalik ööbida ka näiteks katamaraanis, paatmajas, kruiisilaeval ja isegi vagunelamus lisaks traditsioonilistele majutustüüpidele nagu maamajad, villad, korterid ja palkmajad.

8. See on murevaba

Erinevalt tavalisest kinnistuomandist, mille eest tuleb omanikul ise hoolitseda, hoolitseb ajaosalust omades teie kinnistu eest fondivalitseja. Seega teie saate seal olles rahulikult puhata ja oma puhkust nautida ja ajal, mil te ei viibi seal, ei pea te samuti muretsema, sest maja ei seisa tühjana.

9. Tänapäevane taskukohane luksus: ajaosalus

Sa maksad eelseisvate puhkuste eest tänaste hindade järgi, see tähendab ka, et hindade tõus ei mõjuta sinu edasisi puhkusi.