Majutus

hotel

Kodust koju

Ajaosalust omades on teil võimalik veeta oma puhkus palju avaramates majutusasutustes, kui tavapärased hotellid. Lisaks sellele on majutusasutuste juures ka lastebasseinid, mänguväljakud, valik restorane, spaasid, treeningasutusi ja palju muud, mis teevad puhkusel viibimise eriti nauditavaks.
Suurimaks boonuseks ajaosaluste juures on asjaolu, et saate puhkuseks minna ühest kodust teise kodusse, kuid finantsrisk ja kulutused on palju väiksemad võrreldes tavalise puhkekodu omamisega.

Mugavus ja kvaliteet

Omades puhkekorterit saad puhata terve perega mugavas, stiilses ja täielikult möbleeritud puhkekorteris mis sobib just Sinu pere vajadustega.

Mitmekesised võimalused

Omanikuna saad oma puhkuseaega veeta selliselt nagu ise soovid, puhkekuurordite juures on mitmekesised võimalused sealhulgas basseinid, tenniseväljakud, golfirajad, kalastuskeskused, surfikeskused ja palju muud.

Majutus

• Puhkus on igal aastal kindlaksmääratud ajal kindlaksmääratud kuurordis.
• Sulle on igal aastal sinu kodukuurorti poolt antud nn liikuv nädal ehk sinu puhkus ei pea igal aastal ilmtingimata samal nädalal olema, vaid võib aset leida ka sellele eelneval või järgneval nädal.
Olles RCI liige, ei pea igal aastal külastama sama sihtkohta, vaid võimalus on valida üle 4000 imelise sihtkoha vahel rohkem kui 100 riigis üle maailma!