Vahetussüsteem

RCI- Teenusepakkuja, keda Sa võid usaldada

Aastal 1974 tutvustas RCI vahetuspuhkuse kontseptsiooni, pakkudes klientidele paindlikumat puhkusekodu kui kunagi varem koos puhkaja valitud boonustega.
RCI tähistab 2014. aastal oma neljakümnendat sünnipäeva ja ettevõte on uhke, et on suutnud säilitada turuliidri positsiooni alal, mille aitasid luua ja mida aitasid arendada.
RCI kaudu on võimalik taotleda majutust umbes nelja tuhandesse kuurorti üle maailma, mis on peaaegu kahekordselt sama palju, kui lähimal konkurendil, kes pakub vahetuspuhkuse võimalust.

Rohkem kui 4500 sihtkohta üle maailma.

Omanikuna on Sinul ainulaadne võimalus liituda maailma suurima vahetusorganisatsiooni liikmeks ja nautida reisimist rohkem kui 4500 sihtkohta üle maailma. Liikmed eelistavad RCI-d paindlikkuse, kvaliteedi ja valiku rohkuse tõttu. RCI pakub võimalust näha maailma ilusaimaid sihtkohti ja seigelda mööda maalilisi maastike. Veeda oma puhkuseaeg just selliselt nagu Sina soovid.

Konkurentsitult parimad ressursid

Osana Wyndham Worldwide ühendusest, mis on üks maailma suurimatest ja edukamatest hotellikettidest, on RCI kogu maailmas turuliider vahetuspuhkuse pakkumises. RCI´l on tohutu võrgustik, millel on 3,7 miljonit klubiliiget. Me oleme võimelised teenindama oma tütarettevõtteid ja nende omanikke kõrgeima teeninduskvaliteediga turul, ressurssidega:
• Umbes 54 kontorit 26 riigis
• Umbes 3000 pühendunud töötajad üle maailma
• Ülemaailmne ulatuvus (meil on 12 kõnekeskust üle maailma logistiliselt suurepärastes asukohtades).
• Rohkem kui 1350 RCI puhkusekorraldajat, kes on valmis kliente igakülgselt abistama
• Paikne RCI arenduskeskus ja kuurortide meeskonnad
• Kuuludes Wyndham Worldwide ettevõtte juurde on RCI´l ligipääs hinnatud ressurssidele ja kogenud töötajatele oma valdkonnas. Meie tütarfirmad omavad juurdepääsu tipp-klassi ärivõrgustikule, et aidata neil luua uus ja kasutoov maailm.
Wyndham Hotel Group´i ja Wyndham Shared Ownership´i partnerina on RCI loonud ainulaadse ajaosaluste spetsialistide ning reisientusiastidest võrgustiku, kelle teadmised majutusesteenusest ja reisitööstusest on täiuslikumad, kui kellelgi teisel RCI konkurentidest.

Kvaliteetne võrgustik

RCI pühendumus täiuslikkusele on ainult üheks põhjuseks, miks nii paljud inimesed on valinud RCI ja teinud sellest maailma juhtiva vahtuspuhkust pakkuva ettevõtte. Lisaks suurepärasele kvaliteedile on RCI jaoks oluline ka sihtkohtade rohkus ning mitmekesisus. RCI püüab aktiivselt saada tagasidet kõigilt oma klientidelt nende puhkuste kohta- mis oleks võinud olla paremini- läbi motiveeriva Welcome Back Comment Card programmi. Seda kõike selleks, et tulevikus pakkuda oma klientidele veelgi suurepärasemat puhkuseelamust.

RCI liikmete arvustused ja arvamused on põhilised RCI sihtkohtade auhindade jagamisel. Auhindu jagatakse RCI Resort Recognition programmi raames ja need on mõeldud klientide valiku lihtsustamiseks, sest just auhindade järgi on võimalik kuurortide kvaliteeti ja teenindust hinnata ning endale sobiv ja meelepärane välja valida. Kuurortidel, mis saavad pidevat tunnustust ning pakuvad erakordset puhkusekogemust, on võimalus välja teenida kolm väljapaistvat auhinda: RCI Cold Crown (kuldkroon), RCI Silver Crown (hõbekroon) ning RCI Hospitality (külalislahkus) auhinnad.
43% RCI puhkuseteenust pakkuvatest koostööpartneritest on autasustatud RCI Resort Recognition programmi raames suurepärase kvaliteedi eest. Tuginedes 2010. aasta statistikale, on teada, et RCI vahendas juba ainuüksi enda auhinnaprogrammi kaudu tunnustust saanud sihtkohtadesse rohkem puhkusi, kui lähim konkurent üldse kokku.

Wyndham Worldwide- RCI emafirma

RCI on osa firmast Wyndham Worldwide, ühest maailma suurimast majutusteenuseid pakkuvatest ettevõtetest, millel on umbes 25,500 töötajat üle maailma. Ettevõte pakub tava- ning äriklientidele erinevaid majutusteenuseid erinevate hindadega, kõik vastavalt kliendi soovile.
Wyndham Hotel Group on on maailma suurim frantsiisandja hõlmates ülemaailmselt 7040 hotelli ja umbes 590 900 hotellituba.
Wyndham Vacation Ownership arendab, turundab ja müüb puhkuseomandeid läbi oma võrgustiku, mis hõlmab üle 150 puhkuseomandi sihtkoha üle 830 000 omanikuga Põhja-Ameerikas, Kariibidel ning Lõunarannikul.