Kuidas RCI töötab

PILT_4

Igale ajaosaluse kasutamise perioodile on määratud Trading Power(väärtus) ja näiteks juhul, kui ajaosaluse omanik on RCI vahetuspuhkuse võrgustiku liige ja soovib puhkust täiesti uues sihtkohas või proovida mõnda teist puhkusetüüpi, on tal võimalus oma ajaosaluse raames ettenähtud nädal(ad) deponeerida (teha deposiit) RCI vahetusvõrgustikku. Seejärel on tal võimalik valida uus puhkusesihtkoht vastavaks aastaks kas sama Trading Powerit omavate puhkusereiside näol või sellest madalamate näol. Samuti on võimalik vahetada punktisüsteemi abil oma sihtkohas puhkus lihtsalt teiseks ajahetkeks.
Samuti on liikmetel võimalus kombineerida Nädalasüsteemi deposiite (näiteks mitme aasta omasid), et veeta puhkus kõrgema klassi majutusasutuses, kui nende enda oma. Iga Trading Poweri väärtus, mida ei kasutata vahetuse käigus ära, tagastatakse kliendi RCI kontole, et oleks võimalus see järgmist puhkust broneerides ära kasutada. See on tuntud kui Credit (krediit) ja seda on võimalik kombineerida ükskõik millise deposiidiga tulevikus, et tõsta oma Trading Power`it.
Trading Power´i väärtus sõltub mitmest erinevast kriteeriumist- aastaaeg, majutustüüp ja selle suurus, nõudlus sellele vastavale nädalale selles vastavas majutusasutuses läbi ajaloo. Lisaks sõltub Trading Power´i väärtus klientidelt saadud tagasisidest, nimelt Welcome Back Comment Cards programmist saadud hinnangutest.

RCI ametlik koduleht: www.rci.com