Teenused

Järelmüük ja vahetus

Näputäis unistusi, peotäis igatsust, sületäis soove – nii mõnegi unistuste puhkuse sisu. Aastate jooksul muudavad igaühe unistused ja soovid oma vormi, mistõttu ongi unistuste puhkus tänapäeval hoopis midagi muud kui aastaid tagasi. Pere suureneb, tekib vajadus suuremate suvekodude järele ning lapsed vajavad puhkuse ajaks mitmekülgsemaid väljakutseid.
Vanemaks saades ei soovita enam kaugele reisida, tähtis on enese hellitamine ja puhkuse nautimine. Aastatega muutuvad meie kõigi vajadused ja harjumused.
Kui Te oled ajaosaku omanik ja see osak on Teid senini hästi teeninud, tasuks see kas ära müüa või siis välja vahetada. Seega, kui soovite oma puhkuseosaku lõplikult ära müüa või välja vahetada, on Travel time OÜ Teile selles kõiges igakülgselt abiks.
Travel time OÜ ei ole kinnisvaravahendusfirma, me ei koosta vahenduslepinguid ega võta vahendustasu. Kui soovite näiteks majanduslikul või muul põhjusel lõplikult oma puhkuseosaku ära müüa, oleme valmis Teid nõustama. Võtke meiega julgelt ühendust ja räägime täpsemalt, kuidas on osaku müümine võimalik, või siis otsime Teile uue sobiva objekti ja täidame Teie unistuse osakuvahetuse kaudu, mille eest võib maksta olemasoleva objektiga.

Renditeenus

Puhkamine ja reisimine on üks huvitavamaid ja lõõgastavamaid tegevusi, kuid mis siis kui ühel aastal ei ole puhkamine võimalik? Kõigil tuleb ette olukordi kus töö tõttu või muudel isiklikel põhjustel peab ühel aastal puhkamise ja reisimise vahele jätma. Sellises olukorras on hea teada, et olles ajaosaku omanik võib oma omandatus ajaosaku välja rentida. Kui te rentnikku ise otsida ei soovi võite selleks kasutada Travel Time Group OÜ renditeenust. Tutvuge meie renditeenuse tingimustega ja saatke taotlus.

Travel Time Group OÜ haldusteenus
Travel Time Group OÜ haldusteenus sisaldab haldusteenust ajaosakute omanikele. Meie haldusteenus hõlmab nõustamisteenuseid, näiteks omandiga ja omandi muutustega seotud küsimusi. Meie haldusteenuse kaudu on võimalik saada vajadusel eraldi teenusena ka muid vajalikke tehingute ja omandisuhetega seonduvaid dokumente.