MIS ON AJAOSALUS

beach

Mis on ajaosalus?

Ajaosalus on võimalus osta mingi teatud puhkusekoht kindlaksmääratud ajaperioodiks igal aastal. Tavaliselt on selleks ajaperioodiks nädal või rohkem. Tänu sellele saad kõige imelisema puhkusekogemuse, sest sul on endal võimalik valida, kuhu ja kuna sa puhkama soovid igal aastal minna ning samuti saad sa ise valida, mis sind sihtkohas ees on ootamas.
See annab miljonitele perekondadele võimaluse omada puhkusekodu, kellel see muidu rahaliselt võimalik poleks või kes lihtsalt ei soovi investeerida kinnisvarasse ning omada alalist puhkusekodu, millega kaasneb palju kohustusi ning lisakulutusi.
Kvaliteetne puhkus mis sobib Sinu vajadustega Ajaosaluse omamise idee peitub kvaliteetses majutuses ja laias sihtkohtade valikus. Puhkuse omanikuna on Sul õigus puhata oma puhkusekorteris igal aastal. Soovi korral saad vahetada oma puhkusenädala rohkem kui 4500 sihtkohta üle maailma. Ajaosaluse omamine on parim valik kui Sa:

*Soovid puhata koos perega kvaliteetsetes kuurordites üle maailma
*Eelistad kvaliteetset puhkusekorterit hotellimajutusele
*Soovid näha maailma ja sama aegselt puhata
*Soovid oma perele garanteerida kindlat, turvalist ja kvaliteetset puhkusemajutust
*Hindad mitmekesist valikut ja võimalusi

Sul on võimalik soetada:

• Puhkus igal aastal kindlaksmääratud ajal kindlaksmääratud kuurordis.
• Sulle on igal aastal sinu kodukuurorti poolt antud nn liikuv nädal ehk sinu puhkus ei pea igal aastal ilmtingimata samal nädalal olema, vaid võib aset leida ka sellele eelneval või järgneval nädal.

Ajaosaluste ostjad saavad tugevamat tarbijakaitset, kui ükskõik milline teine jaekaubandusliku ettevõtte klient. Aastal 2011 võeti vastu uus Euroopa Liidu Ajaosaluste Direktiiv, mis reguleerib, millisel moel ajaosalusi müüakse ja seda kõike kliendi kaitseks. Kõigi teiste regulatsioonide seas on ajaosaluste ostjate kaitseks kehtestatud ka keeld sissemaksu kasseerimiseks klientidelt. Samuti peab regulatsioonide kohaselt andma kliendile 14- päevase mõtlemisaja, mille jooksul on võimalik lepingust taganeda ilma rahaliste kahjude ja trahvideta- ükski teine jaemüügifirma sellist võimalust ei paku.