Eelised

PILT_13

Omanikuna oled võtmeklient

Omanikuna oled Sa meie võtmeklient ja saad kasutada oma puhkust täpselt nii nagu ise soovid. Võid veeta oma puhkuse igal aastal oma puhkusekorteris või vahetada oma nädal rohkem kui 4500 sihtkohta üle maailma. Lisaks on Sinul võimalus osta super hinnaga lisamajutust ja nautida teisi omaniku hüvesid.

Puhkus nii nagu Sina soovid

Omades ajaosalust omad oma puhkekorterit kvaliteetses ja modernses kuurordis, koos mitmekülgsete võimalustega. Saad puhata just nii nagu Sina soovid. See on investeering kvaliteetsetesse puhkustesse mida saad nautida aastakümneid.

Nautige Omanikuna

Saad koos pere ja sõpradega nautida oma puhkust kuurordisse saabumise hetkest alates. Puhkusekorterid on stiilsed, mugavad ja täielikult möbleeritud.

Hellitage oma sõpru ja lähedasi

Omanikuna võid oma sõpradele ja lähedastele teha suurepärase kingituse laenates oma puhkusenädala neile. Ei ole olemas paremat kingitust lähedastele, kui oled ise liiga hõivatud puhkuseks.

Vahetage
Puhkuse omanikuna saad vahetada oma nädala läbi maailma suurima vahetusorganisatsiooni. Maailmas on kokku üle 4 500 RCI-puhkekeskuse umbes sajas erinevas riigis. Vahetamine annab paindlikkuse reisida sinna kuhu Sina soovid, olgu selleks Mehhiko iidsed varemed või Hispaania ilusad rannad. Kõikide sihtkohtade puhkusekodude punktiarvestus põhineb ühistel kriteeriumidel. Punktide eest broneerid omale puhkuse just Sinule sobivas kohas ja ajal. Puhkusevahetussüsteemi liikmeks olemise eest maksad Sa igal aastal liikmemaksu ja vahetustasu iga puhkuse eest. Tasud ei sõltu puhkajate hulgast. Sul on võimalik majutuda luksuslikult, isegi kui Su seltskond või pere on suurem – vahetustasu on alati mõistlik.
Lapimaalt – Las Palmasesse? Moskvast – Kariibidele?
Ajaosaluse omanikuna on Teil võimalik vahetada oma puhkusenädal veelgi uhkemate sihtkohtade vastu ning nautida tõelist unistuste puhkust. Soovi korral on võimalik puhata oma puhkusenädala punktisaldo eest ka mitu nädalat näiteks vaiksemal ajaperioodil.
Rentige Kui Sul ei ole võimalik oma nädalat ise kasutada ja Sa ei soovi seda ka välja laenata võid kasutada meie renditeenust mis aitab Sinul oma nädal välja rentida.

Teenus, mida Sa saad usaldada
RCI tegeleb rohkem kui 3,7 miljoni liikmespere puhkusekorraldustega alates puhkusekodude broneeringutest kuni autorendini. Iga aastal teevad ajaosaluste omanikud üle 10 miljoni puhkusebroneeringu RCI kaudu. RCI klubi liikmelisus annab palju eksklusiivseid boonuseid, näiteks RCI reisiteenused ja Platinum liikmelisus, mis pakuvad rohkem võimalusi nagu eelisjuurdepääsu spetsiaalselt välja valitud majutusasutustesse. Lisaks sellele saavad Platinum liikmed tehingute pealt kingitusi, mida on võimalik järgmist puhkust või teenust broneerides kasutada. Ettevõte on tõhustanud oma nädalaprogrammi selleks, et muuta vahetuspuhkuste süsteemi klientide jaoks läbipaistvamaks, kasutussõbralikuks ja lihtsamaks. Kõike seda on tehtud, et kliendid saaksid parima võimaliku elamuse ja kogemuse ajaosalusi kasutades ja vahetades läbi RCI. RCI on olnud juba mitmeid aastaid ajaosaluste turul innovatsioonide läbiviijaks samal ajal säilitades kõrgeimat kvaliteeti. Lisaks on RCI nende aastate jooksul olnud paljudele liitunud kuurortidele arenguvõimaluseks. Ettevõte investeerib märkimisväärselt palju teenuse arendusse, et pakkuda oma liikmetele veelgi paremaid puhkuseelamusi.